Zpět na rozcestník
taichi-kungfu.cz

Hung Kuen Kung-fu Brno

Nábor nových členů – Hung Kuen Kung-fu Brno – od září 2018 na adrese Tkalcovská 873/3b, Brno. Dole na stránce najdete plánek, jak se k nám dostanete.
Pro ty, kteří chtějí být fyzicky i duševně Zdraví, v Kondici a mít Sebedůvěru.

Zájemci o cvičení v naší škole Hung Kuen Kung-fu Brno – ozvěte se přes formulář. Minimální věk je pro cvičení dospělých je15 let. Děti od 5 let.

Rozvrh cvičení

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek

 Hung Kuen děti

16:00 – 17:00

Hung Kuen děti

16:30 – 17:30

19:30 – 21:30 Hung Kuen Hung Kuen Hung Kuen

Po a Čt: Hung Kuen Kung-fu – společné tréninky. Tyto tréninky jsou pro všechny zájemce.
Po a St: Hung Kuen děti. Pro děti 5 – 15 let.
St: Hung Kuen Kung-fu – není určen začátečníkům a nemůže být jediný trénink v týdnu. 

Ceník cvičení

Počet tréninků v týdnu Platba zvlášť za každý měsíc Platba na pololetí dopředu
2 – 3 x týdně 1300,- 1200,- za měsíc
1x týdně 750,- 650,- za měsíc
jednotlivý trénink* 250,- (před začátkem cvičení)
Děti 2x týdně

600,- (druhý a další sourozenci  – sleva 20%)

děti našich studentů 400,-

 pouze po měsících
Děti 1x týdně

300,- (druhý a další sourozenci  – sleva 20%)

děti našich studentů 200,-

pouze po měsících

Nováčci – první platba minimálně 2 měsíce. První lekce je zkušební (zdarma). Pokud se rozhodnete cvičit, je potřeba buď zaplatit na celé pololetí dopředu. Nebo zvolit platbu po měsících, přičemž první platba musí být minimálně na 2 měsíce (podle toho, kolikrát týdně budete chodit). Je to proto, abyste byli motivováni vydržet alespoň toto období. Začátky jsou totiž nejméně zábavné, máte pocit, že Vám nic nejde a vlastně jste se nic nenaučili. Teprve po 2-3 měsících se vše rozjede a Vy začínáte chápat souvislosti a příčiny.
* Pokud víte, že v danném období nemůžete chodit pravidelně, je možné si zaplatit jen jednotlivé cvičení.
Studenti, důchodci, matky na mateřské a nezaměstnaní mají slevu 20% při platbě na celé pololetí.
Pololetí – září – leden, leden/únor – červen. Zaplatíte podle začátku cvičení – do konce období (tedy do konce ledna, resp. konce června. Letní měsíce (červenec a srpen) se platí samostatně.
Při platbě po měsících se platí před koncem měsíce dopředu na následující měsíc.
Platí se v hotovosti v tělocvičně nebo na účet 2600014851/2010.
Další platbou roční klubový příspěvek 500,- pro všechny (i víkendové semináře). Platí se při nástupu do školy na aktuální cvičební rok (září – srpen). A to i v případě, že začnete cvičit od února. Jste-li nováčci, tak můžete zaplatit až po dvou měsících, když víte, že chcete ve škole zůstat.

Máte-li zájem o Hung Kuen Kung-fu, přijďte si jednou nezávazně a bezplatně zacvičit. Zájemce o cvičení bereme mezi sebe po celý rok.
V případě zájmu si pozorně pročtěte sekci Chci začít.

Vhodný oděv a obuv:
Vhodné je jakékoliv pohodlné oblečení, v němž se můžete volně pohybovat. Doporučuji si vzít raději teplejší oblečení (dlouhé kalhoty, mikinu), které, když vám bude vedro, můžete odložit.
Cvičíme buď ve sportovních botách (ne s černou podrážkou, která by barvila) nebo v nouzi můžete cvičit v ponožkách. Necvičíme bosí (z hygienických důvodů).

Jak se k nám dostanete:
Cvičíme na adrese Tkalcovská 873/3b, Brno
Zde máme k dispozici vlastní prostory. Do nové školy se dostanete jednak tramvajovými linkami č. 2, 4 a 9 (od Hlavního nádraží – třetí zastávka tramvaje) – vystoupíte na zastávce Tkalcovská. Také sem můžete přijet autem a zaparkovat na parkovišti u obchodního domu ALBERT. Mimo volného parkování je možnost využít i parkovací místa přímo před OD Albert. Zde se dá parkovat 2 hodiny zdarma.
Když půjdete od tramvajové zastávky, tak těsně před Albertem odbočíte kolem budovy doleva. V nově opravené budově cihlové barvy uvidíte průjezd do dvora uzavřený šedými vraty (branka v nich je odemčená), kterými projdete a dáte se hned doprava až k bílé budově. Na její pravé straně jsou dřevěné vstupní dveře. Vyjdete do druhého patra a jste na místě. Na fotkách vidíte základní orientaci.