Zpět na rozcestník
taichi-kungfu.cz

Hung Kuen Kung Fu Brno

Zájemci o cvičení v naší škole Hung Kuen Kung Fu – přijímáme opět od 10. září 2018. Minimální věk je pro cvičení dospělých je 16 let. Děti od 6 let.
Cvičíme na adrese Tkalcovská 873/3b, Brno. Dole na stránce najdete plánek, jak se k nám dostanete.
Pro ty, kteří chtějí být fyzicky i duševně Zdraví a získat nejen Sebedůvěru.

Zájemci o cvičení ve škole Hung Kuen Kung Fu Brno – ozvěte se přes formulář. Minimální věk je pro cvičení dospělých je15 let. Děti od 5 let.

Rozvrh cvičení od září 2018

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek

16:00 – 17:00

Kung Fu děti

16:30 – 17:30

Kung Fu děti

19:30 – 21:30

Hung Kuen

20:00 – 21:30

Tai Chi a Hung Kuen

volný trénink

19:30 – 21:30

Hung Kuen

Pondělí a Čtvrtek: Hung Kuen Kung Fu – společné tréninky. Tyto tréninky jsou pro všechny zájemce.
Středa: 20:00 – 21:30 Tai Chi a Hung Kuen volný trénink (konec přibližně, znáte mne). Zaměřeno na individuální rozvoj znalostí, procvičování starších informací, na které není vždy čas na běžných trénincích. Případně pro dohnání informací ve vaší skupině, které jste zmeškali z důvodů nepřítomnosti apod. Sestavy s partnerem a partnerský trénink. Aplikace, lapy … Procvičování sestav a kombinací se zbraněmi. Podobně jako na Zubří večer, každý cvičí, co potřebuje, chce opravit, připomenout atd. Není žádná „organizovaná“ skupinová výuka, ale každý má prostor se zeptat, dohnat zpoždění/nemoc apod. A potom si můžeme v klidu sednout k čaji …

Po a St: Hung Kuen děti. Pro děti 6 – 15 let.

Ceník cvičení

Počet tréninků v týdnu Platba zvlášť za každý měsíc Platba na pololetí dopředu
2 – 3 x týdně 1300,- 1200,- za měsíc
1x týdně 750,- 650,- za měsíc
jednotlivý trénink* 250,- (před začátkem cvičení)
Děti 2x týdně

550,- (druhý a další sourozenci  – sleva 20%)

děti našich studentů 400,-

 pouze po měsících
Děti 1x týdně

300,- (druhý a další sourozenci  – sleva 20%)

děti našich studentů 200,-

pouze po měsících

Nováčci – první platba minimálně 2 měsíce. První lekce je zkušební (zdarma). Pokud se rozhodnete cvičit, je potřeba buď zaplatit na celé pololetí dopředu. Nebo zvolit platbu po měsících, přičemž první platba musí být minimálně na 2 měsíce (podle toho, kolikrát týdně budete chodit). Je to proto, abyste byli motivováni vydržet alespoň toto období. Začátky jsou totiž nejméně zábavné, máte pocit, že Vám nic nejde a vlastně jste se nic nenaučili. Teprve po 2-3 měsících se vše rozjede a Vy začínáte chápat souvislosti a příčiny.
* Pokud víte, že v danném období nemůžete chodit pravidelně, je možné si zaplatit jen jednotlivé cvičení.
Studenti, důchodci, matky na mateřské a nezaměstnaní mají slevu 20% při platbě na celé pololetí.
Pololetí – září – leden, leden/únor – červen. Zaplatíte podle začátku cvičení – do konce období (tedy do konce ledna, resp. konce června. Letní měsíce (červenec a srpen) se platí samostatně.
Při platbě po měsících se platí před koncem měsíce dopředu na následující měsíc.
Platí se v hotovosti v tělocvičně nebo na účet 2600014851/2010.
Další platbou roční klubový příspěvek 500,- pro všechny (i víkendové semináře). Platí se při nástupu do školy na aktuální cvičební rok (září – srpen). A to i v případě, že začnete cvičit od února. Jste-li nováčci, tak můžete zaplatit až po dvou měsících, když víte, že chcete ve škole zůstat.

Máte-li zájem o Hung Kuen Kung Fu, přijďte si jednou nezávazně a bezplatně zacvičit. Zájemce o cvičení bereme mezi sebe po celý rok.
V případě zájmu si pozorně pročtěte sekci Chci začít.

Vhodný oděv a obuv:
Vhodné je jakékoliv pohodlné oblečení, v němž se můžete volně pohybovat. Doporučuji si vzít raději teplejší oblečení (dlouhé kalhoty, mikinu), které, když vám bude vedro, můžete odložit.
Cvičíme buď ve sportovních botách (ne s černou podrážkou, která by barvila) nebo v nouzi můžete cvičit v ponožkách. Necvičíme bosí (z hygienických důvodů).

Jak se k nám dostanete:
Cvičíme na adrese Tkalcovská 873/3b, Brno
Zde máme k dispozici vlastní prostory. Do nové školy se dostanete jednak tramvajovými linkami č. 2, 4 a 9 (od Hlavního nádraží – třetí zastávka tramvaje) – vystoupíte na zastávce Tkalcovská. Také sem můžete přijet autem a zaparkovat na parkovišti u obchodního domu ALBERT. Mimo volného parkování je možnost využít i parkovací místa přímo před OD Albert. Zde se dá parkovat 2 hodiny zdarma.
Když půjdete od tramvajové zastávky, tak těsně před Albertem odbočíte kolem budovy doleva. V nově opravené budově cihlové barvy uvidíte průjezd do dvora uzavřený šedými vraty (branka v nich je odemčená), kterými projdete a dáte se hned doprava až k bílé budově. Na její pravé straně jsou dřevěné vstupní dveře. Vyjdete do druhého patra a jste na místě. Na fotkách vidíte základní orientaci.